Főkönyvelő (Ref.sz.: JN -052020-33920)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünkhöz, a járműipar egyik vezető indítómotor és generátor gyártójához keresünk főkönyvelőt,
egy tapasztalt, regisztrált mérlegképes és számviteli tapasztalattal, adózási ismeretekkel ( EU-n belül IS és angolul IS ) rendelkező jelölt személyében

Főbb feladatok:
  • hatóságokkal való kapcsolattartás
  • a havi, negyedéves és éves zárások koordinálása
  • adóbevallási feladatok elvégzése
  • adótevékenység teljes spektrumának kezelése a HU, BE, és UK jogalanyok számára
  • pénzügyi folyamatok optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 éves tapasztalat számvitelben és az adózásban
  • számviteli szabályok stabil ismerete
  • naprakész adójogi ismeretek
  • ERP rendszer ismeretek
  • fejlett MS Office programok felhasználó szintű használata
  • gyors és precíz munkavégzés
  • folyékony angol nyelvtudás
  • felsőfokú pénzügyi, számviteli vagy azzal egyenértékű diploma

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
  • Remek csapat

Munkavégzés helye:
Miskolc

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát