Targoncavezető (Ref.sz.: JN -052020-33906)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában  vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető

Miért érdemes megpróbálnod?

• mert versenyképes jövedelmet kapsz (alapbér, műszakpótlék, cafetéria, bónusz);
• mert 7 útvonal céges buszokkal támogatják a munkába járásod;
• mert hosszútávú, stabil munkahelyed lehet.

Te vagy az IGAZI, ha

• minimum alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel;
• targoncavezető képesítésed, jogosítványod van;
• általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretekkel rendelkezel;
• 1-3 év tapasztalatod van homlokvillás elektromos targoncán, oldalvillás targoncán tapasztalat előny;
• műszaki beállítottságú vagy jó együttműködési és kommunikációs készséggel és tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• alapanyagok, termékek mozgatása;
• kézi anyagmozgatási feladatok végrehajtása;
• kamionról lepakolás, mennyiségi átvétel;
• termelés ellátása alapanyaggal, alkatrészekkel a termelési szükségletek szerint;
• raktári anyagok kiadása, alkatrészek, termékek összekészítése kiszállításra és csomagolásra a FIFO elv betartásával;
• közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát