Elektromos gépszerelőket keresünk Székesfehérváron 1 műszakba! (Ref.sz.: JN -032020-31867)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Székesfehérváron szeretnél elhelyezkedni 1 műszakban?
Egy megbízható cégnél kamatoztatnád eddig szerzett tapasztalataidat?
Pályázd meg a következő álláslehetőséget:

ELEKTRONIKAI GÉP- ÉS KÉSZÜLÉKSZERELŐ

Kihagyhatatlan az ajánlat, mert...
- 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz (8:00-16:30-ig)
- Hosszú távra szóló lehetőséget ragadhatsz meg
- Bónusz és Cafetéria juttatás is jár

Feladataid lehetnek:
- Gépek, berendezések, műszerek és vezérlőrendszerek vizsgálata, tesztelése
- Elektronikai berendezések összeszerelése, beállítása
- Elektromos-, kézi-, karos-láncos emelőkészülékek összeszerelése, működésének ellenőrzése
- LB kézi csörlő összeszerelése
- Működési próbák elvégzése

Jelentkezz, ha:
- Van villanyszerelői, vagy hasonló szakmai végzettséged
- Rendelkezel targoncavezetői engedéllyel, esetleg emelőgép ügyintézői végzettséggel
- B kategóriás jogosítványos is van
- Van 1-2 éves releváns tapasztalatod
- Jó a problémamegoldó képességed

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest