Főkönyvelő (Ref.sz.: JN -052020-33569)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

•    Remek csapat, munkahelyi légkör
•    Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
•    Felelősségteljes munkakör
•    Folyamatos szakmai kihívások

A következő feladatok várnak rád:

•    Pénzügyi és számviteli osztály munkájának koordinálása

o    2 fő: 1 könyvelő és 1 pénzügyi asszisztens kolléga

•    Kintlévőség kezelés
•    Konszolidált beszámoló készítése (havi/negyedéves/éves)
•    Belső és külső auditokon való aktív részvétel
•    Kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálókkal és önkormányzattal
•    Havi/negyedéves/éves bevallások készítése
•    Magyar beszámoló összeállítása

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

•    Szakirányú felsőfokú végzettség
•    Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
•    Minimum 3-5 év senior könyvelői/főkönyvelői tapasztalat
•    Beszámoló készítésben szerzett gyakorlat
•    Társalgási szintű angol nyelvismeret napi írásbeli használatra és alkalmanként szóbeli kommunikációra
•    Magabiztos Microsoft Excel használat

A feladataid elvégzéséhez előnyt jelent:

•    US GAAP vagy IFRS ismerete
•    Adótanácsadói végzettség

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest