Elektormos/Mechanikus karbantartó (Ref.sz.: JN -032020-31843)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

•    Versenyképes fizetés

o    Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
o    Cafeteria csomag
o    Negyedéves teljesítmény prémium
o    Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok

•    Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

Ezek a feladatok várnak rád:

•    A gyár gépparkjának elektromos vagy mechanikus karbantartása
•    Meghibásodott gépek javítása
•    Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
•    Karbantartási munkák dokumentálása
•    Karbantartó kollégák támogatása

Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő VAGY gépészeti végzettséggel
•    Van tapasztalatod szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal
•    Műszaki rajz olvasása nem okoz gondot
•    Gyártói környezetben szerzetél már tapasztalatot
•    Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismerettel rendelkezel
•    Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet
•    Jártas vagy a karbantartási és gépalkatrészek beazonosításában, kezelésében

A munkavégzéshez előnyt jelent:

•    PLC hibakeresésben jártasság– Siemens, Moeller, Omron
•    Robotkezelés alapismeretek
•    Automatizálási tapasztalat
•    Hegesztő képesítés
•    Nehézgépkezelői jogosítvány
•    Robot kezelői ismeret

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest