Fröccsöntő technikus (Ref.sz.: JN -032020-32616)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Nagyigmánd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Amerikai műszakbeosztás (12 órás munkaidő)
  • Szakmai fejlődésed garantált, sokat tanulhatsz, fejlődhetsz
  • Családias, jó légkör vár és egy összetartó csapattal dolgozhatsz

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • Középfokú szakirányú vagy technikum végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2 éves hasonló munkatapasztalatod van
  • Alaposan ismered a fröccsöntő gépeket
  • Önállóan képes vagy problémákat kezelni és megoldani
  • Műszaki affinitás jellemez

Feladataid lesznek:

  • Gyártási utasítások betartása
  • Termelési terv végrehajtása
  • Megelőző karbantartás elvégzése a fröccsöntő gépeken
  • Termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése
  • Gépek, szerszámok segédberendezések ismerete, folyamatos felügyelete, szakszerű kezelése
  • Operátorok által töltött dokumentáció ellenőrzése

Munkavégzés helye:
Nagyigmánd, Komárom-Esztergom megye

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát