Műszaki Projektvezető (Ref.sz.: JN -032020-32453)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szakmai feladatok
  • A nemzetközi anyavállalat szintjén meghatározott projektek, előírások folyamatos követése, azok implementálása, szükséges adaptálás a hazai környezethez.
  • Az elfogadott projektek (vízellátás, csatornázás, légtechnika, konyhatechnológia, klímatechnika, gázellátás, épületvillamosság) műszaki megfogalmazása, költségterv kidolgozása, tervezése, a kivitelezői tender lefolytatása és megvalósítása.
  • Új gépek, berendezések, műszaki megoldások kiválasztása, rendelések nyomonkövetése, raktározási és logisztika feladatok szervezése.
  • Helyszíni technikai és beszerelési munka szakmai felügyelete, műszaki ellenőrök felügyelete, időbeni és megfelelő minőségi szintet biztosítva.
  • A műszaki technológia, épületgépészet, épületvillamosság, energetika, szerviz és karbantartási területeken műszaki és projekt menedzseri feladatokat végez.
  • A vállalat külső szolgáltatóinak szakmai irányítása és komplett felügyelete.
  • A szervizekért és a karbantartói csapatért közvetlenül felelős kolléga szakmai felügyelete, fejlesztése.
  • Új szolgáltatók, partnerek folyamatos keresése és bevonása.
  • Hálózatfejlesztési projektek teljes körű megvalósítása és végig követése.
  • Tervezők megkeresése, szerződések előkészítése, műszaki ellenőrök felkérése, valamint a folyamatokban résztvevő valamennyi résztvevő irányítása és pályáztatása.
  • Szoros együttműködés a vállalat munkavédelmi és tűzvédelmi szakértőivel a jogszabályoknak megfelelő, biztonságos munkakörnyezet megteremtése érdekében.
  • Az IIR (Integrált Irányítási Rendszer KIR és EIR) tanúsítási rendszerek folyamatos fenntartásában való támogatás, és az ezzel kapcsolatos teendők rendszerszintű megvalósításának elvégzése.
  • Az éves szerviz és karbantartási költség- és fejlesztési tervek előkészítése, a megvalósulás nyomon követése.
  • CAPEX feladatok megtervezésében való részvétel, folyamatos évközi nyomon követése a teljes megvalósulás érdekében, aktualizálás.
  • Beszállítói kapcsolatok fenntartása (pl.: új szállítók keresése, értékelés, tendereztetés, teljesítményük ellenőrzése).

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy épületgépész szakirányú végzettség (MSc vagy BSc)
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Előnyt jelent: villamos szakirányú, akár középfokú végzettség
  • Multinacionális cégnél vagy sok fiókteleppel rendelkező vállalkozásnál szerzett tapasztalat
  • Műszaki Ellenőri jogosultság
  • Ügyfélorientált szemlélet, asszertív kommunikáció, rugalmasság
  • Rendszerben való gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Minimum angol középfok

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezési csomag
  • Stabil vállalati háttér, kellemes, motiváló munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nagyívű fejlesztési projektben való részvétel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest