CNC Marógép kezelő (Ref.sz.: JN -032020-32404)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco betonipari öntőformák gyártása területén piacvezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC marógép kezelő

Miért érdemes megpróbálnod?

•    attraktív bércsomagot kapsz (alapbér, műszakpótlék, bónusz, SZÉP kártya);
•    folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség vár Rád;

Te vagy az IGAZI, ha

•    forgácsolói, marógép kezelői képesítéssel rendelkezel;
•    két-három év CNC marógép kezelői tapasztalatod van;
•    önállóan, felelősségteljesen, pontosan tudod végezni a munkád;
•    gyakorlatod van marógépek beállításában;
•    Heidenhain vezérlőfelület ismeretével rendelkezel;
•    tudod vállalni a három műszakos munkarendet;
•    targonca vagy kézi daru gépkezelői végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    betonipari öntőformák gyártása;
•    technológiai fegyelem betartása.

Munkavégzés helye:  Szeged

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest