Élhajlítókat keresünk Szolnokra! (Ref.sz.: JN -052019-22530)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

DOLGOZZ FÉMLEMEZ MEGMUNKÁLÓ PARTNERÜNKNÉL

 TÁPIÓSZŐLŐSÖN !

az alábbi pozícióban:
ÉLHAJLÍTÓ

Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
  • Mert havi bónuszra számíthatsz
  • Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz

Milyen feladataid lesznek?

  • Fémtermékek, alkatrészek készítését, hajlítását, alakformálását végző gépek kezelése
  • Beálló darab gyártása műszaki rajz alapján
  • Munkakörnyezeted tisztán tartása

Jelentkezz, ha:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséged van
  • Van tapasztalatod CNC élhajlításban
  • Jártas vagy a tólómérő, szögmérő használatában
  • Tudsz műszaki rajzot olvasni

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest