Csoportvezető (Ref.sz.: JN -012020-29702)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Hatvan
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vezettél már nagyobb csapatot? Nem rettensz meg a problémák megoldásától? Akkor Téged keresünk!

Innovatívan fejlődő cégnél dolgoznál, akkor jelentekezz az alábbi pozícióra:

CSOPORTVEZETŐ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaidő 06:00-14:00ig, 14:00-22:00ig, 22:00-06:00ig
  • Termelési bónusz havonta a fizetésedhez
  • Teljesítmény bónusz negyedévente
  • Cafeteria nettó 21. 000 Ft (szépkártya)
  • Utiköltség támogatás (busz bérlet 100 % térített, gépkocsinál 15 Ft/km)
  • Modern munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Bérigény megjelelölésével várjuk a jelentkezésedet

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • csoport vezetési feladatok
  • a formázó és extruder üzemek munkájának segítése, összehangolása
  • minőség ellenőrzési feladatok
  • gyártási tervek megvalósítása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Precízen és megbízhatóan dolgozol
  • Tudod vállalni a 3 műszakot
  • Van csapatvezetési tapasztalatod gyártási területen

Munkavégzés helye:

  • Hatvan

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest