Főkönyvelő (Ref.sz.: JN -032020-32240)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
A könyvelési csoport munkájának szervezése, felügyelete
Az ügyviteli rendszer könyveléssel kapcsolatos moduljainak felügyelete
Főkönyvi és analitikus könyvelés
Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése
Tárgyi eszköz nyilvántartás, beruházás üzembe helyezése
Külföldi testvérvállalatokkal történő kapcsolattartás
Bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítése
Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
Havi és éves zárások elkészítése
Magyar számvitel szerinti éves beszámoló elkészítése
Adatszolgáltatás központ felé az osztrák féléves/éves beszámoló elkészítéséhez
Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval és külső partnerekkel

Elvárások:
Szakirányú felsőfokú végzettség (középfokú végzettség is elég, amennyiben a jelölt legalább 5 évet dolgozott főkönyvelői pozícióban közép- vagy nagyvállalatnál)
Mérlegképes könyvelői képesítés
Minimum 5 év szakirányú szakmai tapasztalat
Naprakész számviteli- és adójogi ismeretek
Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német előny

Juttatás:
13. havi bér
Éves célprémium
Cafeteria
Széleskörű egészségügyi juttatás, egészségbiztosítás
Oktatási lehetőség (szakmai, nyelvi)
Ingyenes sportolási lehetőségek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest