Elektromos karbantartó (2 műszakos munkarend) (Ref.sz.: JN -032020-32180)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos képzések
  • Támogató csapat és munkakörnyezet
  • Kiemelkedő bérek és bónusz

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:

  • Villamos vagy elektromos végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló munkakörben 2-3 éves tapasztalatod van
  • Jártas vagy villamos rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasásában és értelmezésében
  • Értesz a vezérlésekhez (Lenze Danfoss, Fanuc, Siemens)
  • Önállóan, precízen és kreatívan végzed a munkád

Ami a feladatod lesz:

  • Tervezett és preventív karbantartások végrehajtása
  • Nem tervezett meghibásodások elhárítása
  • Napi önálló inspekció termelő gépeken, potenciális hibák kiszűrése és elhárítása
  • Folyamatos állapot ellenőrzés
  • Épület ellenőrzése, illetve meghibásodások jelentése
  • Épületgépészeti berendezések (hűtés, fűtés, gázkazán, kompresszorok, silók, kapuk, dokkolók) állagának fenntartása, a hatáskörének megfelelő javítások elvégzése
  • Munkaköréhez kapcsolódó karbantartási dokumentumok vezetése
  • Napi, heti, havi, éves karbantartási nyomtatványok vezetése

Munkavégzés helye:
Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest