Gépkezelő operátor

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja? Munkába állnál akár most azonnal? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Várható nettó 230.000 Ft-os kereseti lehetőség (alapbér+teljesítménybónusz+műszakpótlék)
  • Cafetéria
  • Üzemi étkezde
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési, előrelépési lehetőség
  • 12 órás, 4 műszakos munkarend (2 nap munka, 2 nap pihenő)
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Pontos vagy
  • Betartod a munkautasításokat
  • Jól tűröd a monotonitást
  • Terhelhető vagy

Előnyös a számodra:

  • Közeli lakhely
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladataid lesznek:

  • Gépkezelői feladatok ellátása, részegységek összeszerelése
  • Gyártógépek kezelése
  • Gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása
  • Késztermékek minőségének ellenőrzése

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest