Személyügyi Projektvezető

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója partnere számára az alábbi pozícióba keres munkatársat:Személyügyi ProjektvezetőAmit kínálunk:
  • Attraktív bércsomag
  • Nemzetközi hátterű, stabil munkáltatói háttér
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívást nyújtó munkakör
  • Béren kívüli juttatások
  • Egészségbiztosítás

Feladatok:
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés, és egyéb személyügyi feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az adóhatóságokkal, és a munkajogászokkal
  • Cégen belüli munkaügyi, bér és TB oktatások lebonyolítása
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Aktív részvétel a szerződéskötésekkel és módosításokkal kapcsolatban
  • Személyügyi adatok SAP rendszerben való rögzítése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Telefonos és írásbeli kommunikáció a társosztályokkal, és a külföldi központtal

Elvárások:
  • Munkajogi végzettség vagy felsőfokú gazdasági végzettség (TB ügyintéző végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 5 éves releváns tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Precíz és proaktív munkavégzés, határozottság
  • Csapatszellem és jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:Budapest, 3. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest