Gépi forgácsolót / CNC Gépkezelőt keresünk Lajosmizsére vagy Kecskemétre!

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét, Lajosmizsei roncsderbi pálya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

                                                  DOLGOZZ GÉPGYÁRTÁSSAL FOGLALKOZÓ PARTNERÜNKNÉL
                                                               LAJOSMIZSÉN VAGY KECSKEMÉTEN!

                                                                                        az alábbi pozícióban:

                                                                         Gépi forgácsoló / CNC GÉPKEZELŐ
  Miért érdemes jelentkezned?
• Mert versenyképes fizetésed lesz
• Mert havi bónuszra számíthatsz
• Mert a hétvégéidet otthon töltheted
•  Mert támogatják a munkába járásod

Milyen feladataid lesznek?
• Egyedi munkadarab gyártás műszaki rajz alapján
• Megmunkáló gép üzemi jellemzőinek beállítása
• Precíziós mérőműszerek és idomszerek használata
• Alkatrészek minőségének ellenőrzése előírások alapján

Jelentkezz, ha:
• Rendelkezel gépi forgácsoló végzettséggel vagy eszterga-, marógépen való gyártási tapasztalattal
• Vállalod a két vagy három műszakos munkarendet
• Rendelkezel műszaki rajzolvasási ismeretekkel
• Ha van gyakorlatod a mérőeszközök használatában

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest