Festőket keresünk gyári területre 2 Műszakos munkarendbe Nagykanizsán! (Ref.sz.: JN -022020-30966)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Eleged van az éjszakai műszakból?
Eddigi tapasztalataidat szívesen kamatoztatnád egy megbízható munkahelyen?
Modern munkakörnyezetben dolgoznál?
TUDUNK EGY SZUPER LEHETŐSÉGET!

Pályázd meg FESTŐ pozíciónkat

Miért szuper a lehetőség? Mert...
- Br. 192.000 Ft alapbér jár, de ha rendelkezel szakmai végzettséggel, akkor ez az összeg is magasabbra emelkedik
- Nettó 15.000 Ft Cafetéria juttatást kaphatsz havonta
- Bónuszra is jogosult lehetsz havonta
- Igénybe veheted az ingyenes, városon belül közlekedő céges buszt
- Megbízható munkáltatónál dolgozhatsz hosszú távon

Milyen feladataid lesznek?
- Termékek festése
- Kézi anyagmozgatás
- Csomagolás

Akkor jelentkezz, ha:
- Rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal
- Van legalább 8. általános iskolai végzettséged
- Nem akadály a többműszakos munkarend
- Vállalod az álló munkavégzést

Ne habozz, jelentkezz még ma!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát