Projektvezető-Faipari (Ref.sz.: JN -012020-30036)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco egyedi bútorgyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Faipari Projektvezető

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes bér;
• stabil háttér;
• változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak Rád jó munkahelyi légkörben.

Te vagy az IGAZI, ha

• faipari technikusi vagy mérnöki végzettséggel rendelkezel;
• van tapasztalatod emberek vezetésében;
• faiparban és projektek lebonyolításában szerzett tapasztalattal rendelkezel;
• jól terhelhető vagy, gyakorlatias gondolkodással;
• tervezőprogramok (auto CAD/CAM,Solid Edge) használatában van gyakorlatod;
• ismered és jól kezeled az MS Office programokat;
• angol vagy német nyelvismeret előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• különböző nagyságrendű asztalosipari projektek koordinálása;
• vevői kapcsolattartás és a legmagasabb szintű minőség biztosítása;
• a megrendelt projektek felmérése, műszaki előkészítése, valamint a teljes lebonyolítása egészen a helyszínen történő kivitelezésig;
• a társosztályokkal való együttműködés során a teljes értékesítés, gyártás és szerelés támogatása;
• szerelőcsapatok irányítása és a helyszíni szerelések műszaki felügyelete.

Munkavégzés helye:  Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel küldd el az [email protected] e-mail címre vagy hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest