Bejövő áru ellenőr (Ref.sz.: JN -112019-28362)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ami a garantálunk, ha elnyered az állást:

•    Irodai munkarend (8.00-16.00)
•    Dinamikusan fejlődő vállalat
•    Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
•    Vidéki lakosoknak 100%-os munkába járás támogatás
•    Tiszta munkakörnyezet, családias légkör

A következő feladatok várnak majd rád:

•    A bejövő áru minőségi átvétele a megadott rajzok és specifikációk alapján
•    Könyvelés a vállalatirányítási rendszerben
•    Szállítmányt kísérő műbizonylatok kezelése
•    Kapcsolattartás a beszállítókkal, cégen belül a társosztályokkal (mérnökség, pénzügy, beszerzés)
•    Nem megfelelőségi jegyzőkönyv készítése
•    Probléma kezelés és megoldás
•    Minőségbiztosítási adminisztráció

Várjuk a jelentkezésed, ha rendelkezel:

•    2-3 év minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalattal
•    Középfokú műszaki végzettséggel
•    Műszaki rajzolvasási készséggel
•    Mérőeszközök ismeretével (tolómérő, projektor stb.)
•    Jó kommunikációs és konfliktus kezelési készséggel
•    Középfokú (elsősorban írásban), magabiztos angol nyelvtudással
•    Számítógépkezelői ismeretekkel

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát