Projekt Manager (Ref.sz.: JN -112019-28217)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Nagyigmánd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias, jó légkör vár
  • Összetartó csapattal dolgozhatsz
  • Nemzetközi vállalati háttér

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jól beszélsz angolul
  • Minimum 3 éves tapasztalatod van hasonló munkakörben
  • Rendelkezel gyáripari tapasztalattal
  • Határozott vagy és jó kommunikátor
  • Szeretsz határidőkre dolgozni

Feladataid lesznek:

  • A vevői igényeket előkészítése, illetve projektek végrehajtása
  • Az új projektek során szükséges gép, szerszám, kiegészítő berendezés és létszám meghatározása a különböző részlegek bevonásával
  • Szerszámátvételek, transzferek lebonyolítása, illetve dokumentálása
  • Rendszeres jelentéseket készítése, projektek riportálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, vevői megbeszéléseken való részvétel
  • Megbeszélések kezdeményezése a projekt kidolgozásához szükséges munkatársakkal, illetve akciók, felelősök, határidők meghatározása
  • A már termelésben lévő projektekre költségcsökkentő programok kidolgozása, jövedelmezőség javítása

Munkavégzés helye:
Nagyigmánd, Komárom-Esztergom megye

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest