Tervezési projektmenedzser (Ref.sz.: JN -102019-26738)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, építőipari területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő partnere részére keres munkatársat!

Feladatok:
  • Épülettervezési munkák átfogó menedzsmentje
  • A tervezési projektek vezetése, a szereplők, folyamatok, szállítandó tervek, határidők kontrollja
  • A társtervezői és megbízói egyeztetések megszervezése és levezetése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Projekt elszámolások vezetése (megrendelői és az alvállalkozói elszámolások)

Elvárások:

  • Okleveles építész-, építőmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség építőipari gyakorlattal
  • Min. 3 éves gyakorlat
  • Projektvezetői képesség, tapasztalat
  • Erős angol és/vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet;
  • Nyelvtanulási támogatás
  • Céges rendezvényeket
  • Családias légkört

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük regisztráljon honlapunkon és töltse fel magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát