CNC Gépkezelő (Ref.sz.: JN -092019-25507)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnéd a gyakorlatban is hasznosítani a megszerzett szakmai tudásodat? Esetleg korábbi tapasztalataidat máshol kamatoztatnád?

Mire számíthatsz, ha felvételt nyersz?
•    Hosszú távra szóló álláslehetőségre egy stabil munkahelyen
•    Többműszakos munkarendre
•    Cafetéria juttatásra
•    Gyors munkába állásra

Milyen feladatokra kell számítanod?
•    Fémipari alkatrészek megmunkálása és ellenőrzése
•    Késztermékek minőségellenőrzése
•    Műszaki rajzok értelmezése
•    Szerszámcserék elvégzése
•    Előírt dokumentációk megfelelő vezetése

Akkor jelentkezz, ha:
•    Szakmunkás végzettséggel rendelkezel
•    Precízen és pontosan végzed a munkád
•    Rendelkezel műszaki rajzolvasási ismeretekkel
•    Ha van gyakorlatod a mérőeszközök használatában
•    Közepesen nehéz fizikai munkát is vállalnál

Munkavégzés helye:
•    Székesfehérvár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest