Értékesítési Tanácsadó (Ref.sz.: JN -102019-26601)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye, Fejér megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Dunántúl területére bővítés miatt keresünk új munkatársat Értékesítési tanácsadó pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:
  • Alkalmazotti jogviszony, változatos munka
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, céges gépjármű)
  • Változatos ügyfélkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér, multinacionális környezet
  • Kiváló munkafeltételek és fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat

Mik lesznek a feladataid:

  • Cégünk HR szolgáltatásainak értékesítése a felelősségi körbe tartozó régióban
  • A piaci lehetőségek folyamatos figyelése, elemzése
  • Ügyféligényre szabott megoldások kidolgozása, prezentálása, ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Cégünk magas szintű képviselete a meglevő és potenciális partnerek felé
  • Árajánlatok készítése
  • Értékesítési stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • A szükséges adminisztratív/rögzítési feladatok rendszeres elvégzése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 1 éves termék vagy szolgáltatás értékesítési tapasztalatod van
  • Minimum középfokon beszélsz angolul
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Proaktivitás és kitartás jellemez
  • Nyitott, dinamikus és tanulni vágyó személyiség vagy
  • Szolgáltatás és ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel
  • Magabiztos vagy
  • Van B kategóriás jogosítványod és nem gond számodra a napi utazás

Előnyök:

  • B2B és/vagy FMCG értékesítési tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete
  • Munkaerőpiaci ismeretek
  • HR szolgáltató cégnél szerezett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Fejér és Komárom-Esztergom megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, ne habozz, küldd el mielőbb önéletrajzod!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest