CNC esztergályos (Ref.sz.: JN -102019-26528)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amit ajánlunk:

•    3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
•    Szakmai tapasztalat arányos alapbér, egyéb juttatások
•    Családias munkakörnyezet
•    Felvétel céges állományba

A következő feladatok várnak majd rád:

•    Ipari csapok és szelepek alkatrészeinek megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése az aktuális rajz illetve munkautasítás szerint egyedi technológia alapján kis szériában
•    CNC esztergagép vagy marógép önálló kezelése előre elkészített programok alapján
•    Termékváltáskor a marógép átszerszámozása
•    Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése
•    Program korrekciók önálló elvégzése

Te vagy a mi emberünk, ha:

•    CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettséggel rendelkezel
•    2-3 éves tapasztalatot szereztél már CNC esztergályos területen
•    Műszaki rajzot kiválóan tudsz olvasni
•    A számítástechnikai eszközöket felhasználói szinten tudod kezelni
•    Felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemez
•    Fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához
•   3 műszakos munkarendet tudsz vállalni

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

#LI-DNP

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest