Karbantartó (Ref.sz.: JN -102019-26501)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ami a tiéd lesz, ha felvételt nyersz:

•    Határozatlan munkaszerződés
•    Felvétel saját állományba
•    Kiemelkedő juttatási csomag

o    Emelt műszakpótlék (20% DU; 60% ÉJ)
o    Br. 29.000 Ft cafeteria havi szinten
o    Negyedéves bónusz és prémium kifizetés

•    Ingyenes céges buszjáratok, és 100%-os helyi bérlettérítés

Ezek a feladatok várnak majd rád:

•    Javaslatot tesz a megelőző karbantartásra
•    Elvégzi a karbantartást és a megelőző karbantartást
•    Gyorsan és hatékonyan elhárítja a műszaki hibákat
•    Elősegíti a gyártósor indulását és a takarításra való előkészítését
•    Kezeli a hibalistákat
•    Szigorúan betartja a Higiéniai Szabályzat előírásait
•    Rendszeresen elvégzi a munkaköréhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat

Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel szakirányú középfokú végzettség
•    Számítógépes felhasználói ismeretekkel (MS Office)
•    Pneumatikus vezérlés ismeretekkel,
•    Min. 2 éves szakmai tapasztalattal
•    3 műszakos (6+2) munkarend vállalása nem jelent gondot számodra

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest