CNC esztergályos (Ref.sz.: JN -102019-26485)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ami a tiéd lesz, ha te töltöd be az állást:

•    Tiszta munkakörnyezet, légkondicionált csarnok
•    Családias légkör
•    Kiemelkedő juttatási csomag (emelt műszakpótlék, cafeteria)
•    Vidéki lakosoknak 100%-os útiköltség térítés

A következő feladatok várnak rád:

•    Alkatrészek egyedi és kis szériás gyártása
•    CNC megmunkáló gépek kezelése

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőknek megfelelsz:

•    Szakirányú végzettség
•    2-3 éves szakmai tapasztalat
•    Jó rajzolvasási készség
•    Műszakos munkarend vállalása, ha a megrendelés állomány úgy kívánja, három műszak

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

#LI-DNP

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest