Nyomdász (Ref.sz.: JN -082019-24968)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Újhartyán
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco az egyik nemzetközi csomagolástervező és gyártó partnere számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:
NYOMDÁSZ

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelmet;
• termelési bónuszt és cafetériát is kapsz;
• céges buszjárat segíti a munkába járásod;
• havi 2 szabad hétvégéd biztosított.

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

• nyomdász végzettséggel vagy nyomdagépeken szerzett tapasztalattal rendelkezel;
• magabiztosan használod az MS Office-t;
• pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
• 12 órás műszakokat tudod vállalni heti 3-4 munkanapon.

Feladatok, amikhez szükség van Rád:

• termelési tervben szereplő nyomdai feladatok teljesítése;
• gépek beállítása;
• ismétlődő megrendeléseknél a megadott paraméterek SOP, SOC betartása;
• folyamatos gyártásellenőrzés a berendezéseknél;
• a klisék és raszterhengerek funkcionális felülvizsgálata;
• dokumentációk vezetése;
• a termelési adatok rögzítése;
• meghibásodások, hiányosságok azonnali jelentése közvetlen felettesének;
• részvétel az új belépők betanításában;
• az üzemi előírások betartása különös tekintettel a veszélyes anyagokra vonatkozóan.

Munkavégzés helye: Újhartyán
Jelentkezés módja: Emailben, önéletrajz elküldésével: [email protected] Személyesen, önéletrajz leadásával: 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest