Kontroller (Ref.sz.: JN -062019-22962)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kontroller

Amire számíthatsz:

  • Attraktív bércsomag: alapbér és cafetéria
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Összetett, változatos és kihívást jelentő munkakör

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Havi zárás riportolása, adatszolgáltatás, riportok készítésében való részvétel
  • Transzferár-dokumentációk elkészítésének, üzleti tervek, előrejelzések, költségvetések, jelentések felügyelete
  • A vállalat jelentési és előre jelzési folyamatainak kontrollálása
  • Működési és stratégiai döntések támogatása kimutatásokkal, elemzésekkel
  • Költségvetési kiadások korlátainak ellenőrzése
  • Pénzügyi adatok gyűjtése, elemzése és konszolidálása
  • Belső pénzügyi kontroll létrehozása, felügyelete, érvényesítése
  • Adhoc jelentések készítése, információk és trendek összegyűjtésével, elemzésével és összegzésével
  • Új pénzügyi – számvitel folyamatok fejlesztése

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:

  • Felsőfokú, pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi kontrollingban szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Naprakész adózási, számviteli ismeretek
  • Nyitottság, elhivatottság

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát