Operátor (Nyugat-Magyarországon, szálláslehetőséggel) (Ref.sz.: JN -082019-24906)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Sopronkövesd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A legfontosabb, hogy termékeink életeket mentsenek - így hangzik autóipari biztonsági rendszereket gyártó partnercégünk küldetése. A világ vezető HR szolgáltatójaként olyan munkatársakat keresünk, akik szakértő munkájukkal vesznek részt a kifogástalan termékek elkészítésében.

Amit kínálunk:
  • azonnali kezdést, határozatlan idejű szerződést
  • modern, kiemelten tiszta munkakörnyezetet
  • nettó!! 170-230.000 Ft átlagos havi kereseti lehetőséget
  • bónuszrendszert
  • előlegrendszert (már az első ledolgozott hét után)
  • 13. havi juttatást, üdülési támogatást
  • Ingyenes céges buszjáratokat és ingyenes hazautazási lehetőséget
  • Ingyenes szálláslehetőséget, kényelmes és jól felszerelt panziókban (2-3 ágyas szobák, pároknak külön elhelyezés)

Feladatok:
  • biztonsági övek gyártás, szerelése

Elvárások:
  • min. befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • büntetlen előélet
  • precizitás, jó állóképesség

Munkavégzés helye:

Információ és jelentkezés:
Hívj minket a 06302650391 telefonszámon vagy küldj e-mailt az [email protected] címre.

hirdetéshttps://c.um4.content.force.com/serv..." style="height: 115px; width: 500px;">

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest