Bérszámfejtő (Ref.sz.: JN -062019-22956)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Bérszámfejtő
(Teljes- vagy részmunkaidőben)

Amire számíthatsz:

  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek
  • Attraktív bércsomag (alapbér és cafetéria)
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség – jól felépített, átlátható karrier út
  • Befogadó, fiatalos csapat és kellemes munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Hosszú távú, biztos munkáltatói háttér
  • Nyári hónapokban rövid péntek
  • Családbarát munkahely: helyi bölcsőde
  • Lehetőség teljes- vagy részmunkaidős munkavégzésre (napi 6-7-8 óra)

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Teljes körű bérszámfejtés (és TB ügyintézés)
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése hatóságok és ügyfelek felé

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:

  • Szakirányú szakképesítéssel rendelkezel (bérügyintéző/TB ügyintéző)
  • Legalább 2-3 év teljes körű bérszámfejtői tapasztalatod van
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismerettel rendelkezel

  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest