Rendszergazda (Ref.sz.: JN -052019-21904)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rendszergazda

Amire számíthatsz, ha jelentkezel:

  • Stabil, piaci szintű jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Rendszeres csapatépítések és közös programok
  • Változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Munkavállalók igényeinek felmérése, folyamatos visszajelzés
  • Hosszú távú, biztos munkáltatói háttér

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Szerver oldali rendszerüzemeltetés
  • MS Windows 2008-2012 szerverek, tartományok kialakítása és üzemeltetése
  • MS Exchange 2007-2013 szerverek kialakítása és üzemeltetése
  • Linux disztribúciók üzemeltetése
  • Szerver oldali alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Szerver oldali HW-SW hibakeresés és megoldás
  • Hálózati rendszerüzemeltetés

A fenti feladatok ellátásához az alábbiakra lesz szükséged:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Szerverüzemeltetésben (Microsoft, Linux) szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • File, tűzfal, proxy email szerverek ismerete
  • Powershell ismeretek és használatában jártasság
  • Mentési rendszerek, eljárások alapos és naprakész ismerte
  • Vállalati aktív hálózati eszközök ismerete és konfigurálási tapasztalat
  • Switching, routing ismeretek, CLI és SNMP jártasság

Munkavégzés helye:

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát