.net fejlesztési vezető (Ref.sz.: JN -052019-21785)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
.Net fejlesztési vezető
pozícióba keres szakembert partneréhez budapesti helyszínnel.

Főbb feladatok:
  • 6-8 fős fejlesztői csapat vezetése
  • .Net alkalmazásfejlesztés és technikai támogatás
  • adatbázistervezés és fejlesztés
  • kapcsolattartás magyar és külföldi partnerekkel

Amit várunk:

  • fejlesztői csoprt vezetésében tapasztalat
  • 5+ év .Net fejlesztői tapasztalat
  • ASP, .Net, MVC, JavaScript library ismeretek
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • agilis tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes csomag

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Karrier terv
  • Hazai és külföldi szakmai konferenciákon részvételi lehetőségek
  • Cégen belüli közösségi élet, céges rendezvények
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal és Guitar Hero-val
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében

Érdeklődés: Rácz György IT Recruitment 06303259050 vagy [email protected]

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát