Ügyfélszolgálati munkatárs (Ref.sz.: JN -052019-21772)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfélszolgálati munkatárs
(heti 20 vagy 40 órában)

Amire számíthatsz:

  • Versenyképes fix alapbér és kiemelkedő bónusz
  • Céges nyelvtanulási lehetőség
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés és folyamatos tanulási lehetőség
  • Nemzetközi hátterű munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Heti 20 vagy 40 órás munkavégzés

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Ügyfélhívások és a központi e-mail címekre beérkező elektronikus levelek megválaszolása
  • Reklamáció-kezelés, problémamegoldás a vállalat ügyfelei részére, kapcsolódó információk összegyűjtése, rendszerezése és átadása az ügyfél részére
  • A beérkezett szerződések-, és megrendelések feldolgozása/utókövetése, szükség esetén az ügyféllel történő egyeztetés
  • Rendszerek teljes körű professzionális ismerete, kapcsolattartás a nemzetközi csapattal
  • Rendszer tesztelés
  • Ügyfélszolgálati és back office munka aránya: 50-50%

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol középszintű nyelvtudás (teljes munkaidős munkavégzés esetén)
  • Nyitottság az ügyfelekkel való munkához
  • Kiváló kommunikációs készség, kedvesség, türelem

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát