Frontend fejlesztő (Ref.sz.: JN -052019-21760)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
Frontend fejlesztő
pozícióba keres szakembert partneréhez budapesti helyszínnel.

Főbb feladatok:
  • Website fejlesztés vue.js segítségével
  • CSS / SASS fejlesztés
  • Optimalizálás mobil eszközökre
  • Integráció saját fejlesztésű REST API – val

Amit várunk:

  • 3 – 5 éves szakmai tapasztalat
  • Javascript – ben programozás
  • HTML és CSS, regex ismerete
  • ES6, Vue.js, Webpack, Node.js, Git
  • REST API fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Változatos projektek, így nem kell tartanod tőle, hogy évekig ugyanazon alkalmazással kell majd foglalkoznod
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hazai és külföldi szakmai konferenciákon részvételi lehetőségek
  • Cégen belüli közösségi élet, céges rendezvények
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal és Guitar Hero-val
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében

Érdeklődés: Rácz György IT Recruitment 06303259050 vagy [email protected]

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest