Szenior Operátor (Ref.sz.: JN -062019-22751)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

OLYAN MUNKAHELYEN DOLGOZNÁL, AHOL HOSSZÚ TÁVRA TERVEZHETSZ?
SZERETNÉK BŐVÍTENI MŰSZAKI ISMERETEIDET?

SZENIOR OPERÁTOR

Miért szeretsz majd itt dolgozni?
•    Mert próbaidő után nettó 200.375 Ft-ot kereshetsz havonta
o    Br. 220.000 Ft alapbér
o    30%-os műszakpótlék
o    Akár br. 22.000 Ft-os havi bónusz
o    Br. 25.000 Ft Cafetéria juttatás

•    Mert 3 hónap elteltével még magasabb juttatási csomagot kapsz
•    8 órás, 3 műszakos, normál munkarend miatt
•    Mert bővítheted eddig megszerzett műszaki tudásodat
•    Mert hosszú távú munkalehetőségre számíthatsz

Milyen feladataid lesznek?
•    Szerszámcserék elvégzése
•    Műszakvezető munkájának segítése
•    EPS/EPP termékek kézi anyagmozgatása, csomagolása

Jelentkezz, ha:
•    Szakmunkás végzettséggel rendelkezel
•    Van gyárban szerzett tapasztalatod
•    Nem akadály az álló munkavégzés
•    Vállalod a közepesen nehéz fizikai munkát
•    Precízen és megbízhatóan dolgozol
•    A többműszakos munkarendet tudod vállalni

Előnyt jelent, ha:
•    Műszaki beállítottságú vagy
•    Hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel

Munkavégzés helye:
•    Székesfehérvár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest