Szerszámkarbantartó (Ref.sz.: JN -022019-19352)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Küldd el jelentkezésed, amennyiben:
  • Szerszámkészítői szakmunkás bizonyítványod van
  • Műanyag fröccsöntő tapasztalattal rendelkezel
  • 3-5 évig dolgoztál szerszámkészítésben vagy szerszámkarbantartásban
  • Megbízható rajzolvasási készség jellemez
  • Szívesen dolgozol folyamatos munkarendben

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Fröccsöntő szerszámok kezelése, karbantartása
  • Szerszámok szét- és összeszerelése
  • Alkatrészek cseréje
  • Hibafeltárás
  • Javítási javaslattétel
  • Dokumentációs- és műszaki rajzok értelmezése

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő, versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest