Fejlesztőmérnök (Ref.sz.: JN -062019-22976)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Érdekel az autóipar és szeretnél részt venni modern autóipari termékek, biztonsági berendezések, életmentő eszközök fejlesztésében?
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei multinacionális partnerünk bővülő csapatába keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK

Mire számíthatsz, ha elnyered az állást?
•    Rugalmas munkaidő
•    Cafetéria már a próbaidő alatt is
•    Kiemelkedő bérezés
•    Hosszútávú, biztos munkalehetőség
•    Fejlődési lehetőség
•    Kihívást jelentő, változatos feladatok
•    Tapasztalt kollégák támogatása

Milyen feladatok várnak Rád?
•    Applikációs fejlesztések – műszaki, technológiai tartalmáért leszel felelős
•    Meglévő termékek fejlesztése a partnerek igényeinek megfelelően
•    Implementálási, bevezetési folyamatban való részvétel
•    Belső meetingeken való részvétel
•    Kötelező dokumentációk elkészítése
•    Fejlesztési célok, tartalmak meghatározása, eredmények értékelése

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
•    Jól tudsz együttműködni társosztályokkal
•    Szívesen veszel részt projektekben
•    Egyetemi végzettséggel rendelkezel (gépészmérnök)
•    Minimum középfokú az angol nyelvtudásod
•    Minimum 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalatod van
•    Lendületes, aktív, kezdeményező személyiséggel rendelkezel
•    Jól tudsz priorizálni

Munkavégzés helye:
Miskolc
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, küldd el önéletrajzod a [email protected] cmre és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot!

Információk a kiválasztási folyamatról

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát