Forgácsoló (Ref.sz.: MTB 72171)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Oroszlány
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
15.5.2017

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Forgácsoló munkatársakat keresünk Oroszlányba
Feladatok:
• A technológiai előírások betartása
• A napi termelési norma elvégzése és a termelési és selejt nyilvántartások vezetése
• Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete, meghibásodások jelentése
• Típusátállások, szerszámcserék elvégzése
• A hibák feltárása, javító javaslatok és a szükséges beavatkozások megtétele, a vezető tájékoztatása
• Gépek, szerszámok tisztán tartása, takarítása, a munkaterület rendjének biztosítása, műszak közben, ill. átadáskor
• Jogában áll a felügyeletére bízott gépet megállítani
• Gyártás során keletkezett hulladék előírásszerű kezelése, tárolása
Elvárások:
• Középfokú végzettség (forgácsoló, gépész technikus, lakatos, géplakatos, gépgyártás technikus, szerszám készítő, hegesztő, autószerelőmechatronikai vagy mezőgazdasági gépszerelő)
• Szakmai tapasztalat ( forgácsoló, megmunkáló szerelő, NC CNC) előny
• Jó állóképesség, jó monotónia tűrés
• Precíz munkavégzés, szabálykövető magatartás
• Együttműködő képesség, csapatszellem
• Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
• Sikeres előszűrő teszt, vállalati teszt, interjú és orvosi alkalmassági vizsgálat
Előnyök:
• Magas Cafeteria, 13. havi fizetés
• Ingyenes céges buszjáratok
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Oroszlány
JELENTKEZÉS: 30/325-3238, 34/512-510 gabriella.kucserak@adecco.hu

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.