Uszodamester, Szaunamester

Accent Hotel Management Kft.

A munkavégzés helye
Mezőkövesd, Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Fülemüle út
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Accent Hotels által üzemeltetett Balneo Hotel Zsori csapata 134 szobás wellness szállodájába Uszodamester, Szaunamester pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

Wellness programok megtartása.
Medencék gépészetének kezelése.
Általános rend, tisztaság fenntartása
Vendégek segítőkész kiszolgálása

Egyéb béren kívüli juttatások

utazási támogatás és egyéb juttatások
dolgozói szállás biztosított
kedvezményes üdülési lehetőség
előrelépési és karrierlehetőség a szállodaláncon belül

A munkavégzés helye:
Balneo Hotel Zsori Thermal, Mezőkövesd, Fülemüle út

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

A szakmai bizonyítvány elvárás a pozíció betöltéséhez. Átlagon felüli kommunikációs készséggel rendelkezők jelentkezését várjuk, amihez vendégközpontúság és jó problémamegoldó képesség, valamint motiváltság és lendületesség társul.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Dinamikusan fejlődő szállodacsoportunk folyamatosan bővíti szállodáinak számát. A cégcsoporthoz tartozó szállodáinkban minőségpolitikai sztenderdekkel garantáljuk vendégeink felhőtlen kikapcsolódását.
Minőségpolitikai elvárásaink kiterjednek az első kapcsolatfelvételtől kezdve egészen a szállodánkban töltött idő utolsó másodpercéig annak érdekében, hogy vendégeink szolgáltatásainkhoz kötődő élményei a legjobbak legyenek.

A cég címe

Visegrádi utca 31. I. em.
1132 Budapest
ID: 3781616  Megjelentetés dátuma: 2019.10.08.