Szobaasszony

Accent Hotel Management Kft.

A munkavégzés helye
Mezőkövesd, Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Fülemüle út
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Accent Hotels által üzemeltetett Balneo Hotel Zsori csapata 134 szobás wellness szállodájába Szobaasszony pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:
-Szállodai szobák, fürdőszobák takarítása
-Rendezvény termek takarítása

Egyéb béren kívüli juttatások

-utazási támogatás és egyéb juttatások
-dolgozói szállás biztosított
-kedvezményes üdülési lehetőség
-tanulási és karrierlehetőség a szállodaláncon belül
-megbízhatóság, korrektség
-jó teljesítmény elismerése
-hosszú távú, biztos munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

Magyarország egyik legszebb, az utóbbi években gyönyörűen felújított, klasszicista és eklektikus stílusban épült kastélya az Accent Hotels által üzemeltetett fehérvárcsurgói Károlyi- Kastély Hotel & Restaurant, mely kivételes esküvőhelyszínként szolgál, emellett méltán vált híressé 50 hektáros ősfás parkjáról, kimagasló színvonalú gasztronómiájáról, rendszeres kiállításairól, komolyzenei koncertjeiről.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Amit mi várunk: megbízhatóság, önálló munkavégzés, vendégközpontúság, csapatszellem, precizitás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Dinamikusan fejlődő szállodacsoportunk folyamatosan bővíti szállodáinak számát. A cégcsoporthoz tartozó szállodáinkban minőségpolitikai sztenderdekkel garantáljuk vendégeink felhőtlen kikapcsolódását.
Minőségpolitikai elvárásaink kiterjednek az első kapcsolatfelvételtől kezdve egészen a szállodánkban töltött idő utolsó másodpercéig annak érdekében, hogy vendégeink szolgáltatásainkhoz kötődő élményei a legjobbak legyenek.

A cég címe

Visegrádi utca 31. I. em.
1132 Budapest
ID: 3764030  Megjelentetés dátuma: 2019.09.16.