Logisztikus

A.MeCoD Zrt.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnéd azt érezni, hogy a munkád fontos? Van bátorságod kipróbálni magad egy olyan cégnél, ahol a két kulcsszó a professzionalizmus és a szervezettség? Szeretnél belelátni, milyen eszközökkel dolgoznak a legnagyobb séfek, akiket követsz a közösségi oldalakon és a médiában? Akkor ne habozz, köztünk a helyed!

Főbb feladatok:
- Beérkező megrendelések visszaigazolása, precíz kezelése
- Kapcsolattartás megrendelőkkel és beszállítókkal magyar, német és angol nyelven
- Beszállítói rendelések elkészítése, ellenőrzése, nyomon követése
- Import- és belföldi áru beszerzése, fuvarszervezés
- EKAER-feltöltés
- Számlázási és könyvelési folyamatok támogatása
- Rendezvények szervezésében való aktív részvétel

Amit a munkaköröd betöltéséhez elvárunk:
- Minimum középfokú Kereskedelmi ill. közgazdasági végzettség, vagy legalább 3 éves szakmai gyakorlat
- Az angol és német nyelv középfokú ismerete, szóban és írásban
- Magabiztos számítógépes ismeretek
- Rugalmasság
- Nagyfokú precizitás
- Terhelhetőség
- Önálló munkavégzés

Amikkel előnyben lehetsz:
- Fuvarozás/szállítmányozás területén szerzett szakmai tapasztalat
- Olasz nyelvismeret

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség izgalmas feladatokkal
- Versenyképes fizetés
- Fiatalos, kreatív, dinamikusan fejlődő csapat
- Folyamatos szakmai támogatás, képzés

Ahol dolgozunk:
- Törökbálint

Fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével és motivációs leveleddel az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Mivel foglalkozunk? Konyhatechnológiai és belsőépítészeti megoldásokat kínálunk minden vendéglátóipari szegmens számára, legyen szó egy kellemes kávézóról vagy egy több ezer adagos központi konyhaüzemről, akár fővállalkozási formában: az engedélyezési tervek elkészítésétől a technológiai szerelésen át a szervizig. Röviden: Design & Build.

A cég címe

Szent István utca 102.
2045 Törökbálint
www.amecod.hu
ID: 3801949  Megjelentetés dátuma: 2019.11.04.