Szerviztechnikus

A.MeCoD Zrt.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha már unod az egyhangú munkát, vágysz a kihívásokra és gyerekkorod óta megszerelsz minden kezed ügyébe kerülő elektromos vagy mechanikus eszközt, függetlenül attól, hogy elromlott-e, akkor nem kell tovább keresned a neked való állást, mi biztosítjuk neked a lehetőséged a kiteljesedéshez. Egy fiatalos, lendületes professzionális konyhatechnológus cég legújabb csapattagját keressük. Ha úgy érzed, köztünk a helyed, ne habozz, jelentkezz nálunk!

Főbb feladataid:

- professzionális nagykonyhai gépek telepítése, használatuk betanítása
- bejelentett meghibásodások elhárítása
- kapcsolódó adminisztráció precíz elvégzése
- szerelési segédanyagok beszerzése

Amit a munkaköröd betöltéséhez elvárunk:
- Elektromos és mechanikai jellegű szakmunkás vizsga ill. háztartási gépszerelő végzettség és érettségi
- ‘B’ kategóriás jogosítvány
- Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret műszaki leírások értelmezéséhez
- Rugalmasság
- Precizitás
- Terhelhetőség
- Önálló munkavégzés

Amikkel előnyben lehetsz:
- Háztartási gép szerelői képzettség
- Tárgyalóképes nyelvismeret
- Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség izgalmas feladatokkal versenyképes fizetéssel
- Fiatalos, kreatív, dinamikusan fejlődő csapat
- Folyamatos szakmai támogatás, rendszeres továbbképzések
- Szervizautó
- Mobiltelefon
- Laptop
- Szerszámok

Fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével és motivációs leveleddel az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Mivel foglalkozunk? Konyhatechnológiai és belsőépítészeti megoldásokat kínálunk minden vendéglátóipari szegmens számára, legyen szó egy kellemes kávézóról vagy egy több ezer adagos központi konyhaüzemről, akár fővállalkozási formában: az engedélyezési tervek elkészítésétől a technológiai szerelésen át a szervizig. Röviden: Design & Build.

A cég címe

Szent István utca 102.
2045 Törökbálint
www.amecod.hu