Gépkezelő-karbantartó

Xella Magyarország Építőanyagipari Kft

A munkavégzés helye
Silka Mészhomoktégla-gyár, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Xella Magyarország Építőanyagipari Kft. az YTONG és SILKA falazóelemek gyártója keres

gépkezelő-karbantartó munkatársat

Leendő munkatársunk feladatai:
• a gyártósor gépeinek beállítása, kezelése, karbantartása,
• a gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Silka Mészhomoktégla-gyár, Iszkaszentgyörgy mellett
A munkába járást saját gépkocsival kell megoldani.

Információk a kiválasztási folyamatról

Érdeklődni és jelentkezni lehet 2016.12.30-ig.
Fényképes önéletrajzot várunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• szakmunkás végzettség (gépész vagy villamos szakirány),
• megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés,
• több műszakos munkarend vállalása, rugalmasság.

Előnyként értékeljük:
• termelő vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• kazánkezelői, nyomástartó edény kezelői bizonyítvány,
• érvényes nehézgépkezelői, targoncavezetői végzettség (OKJ-s bizonyítvány, jogosítvány).

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Xella Magyarország Építőanyagipari Kft. az YTONG és SILKA falazóelemek gyártója

A cég címe

- Silka Mészhomoktégla-gyár

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat