Értékesítési asszisztens

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XI. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti székhelyű, országos illetőségű orvosi műszer kereskedelmi és szerviz cég munkatársat keres teljes munkaidőben

értékesítési asszisztens

munkakörbe.

Olyan férfi vagy nő kollégát keresünk, aki gondolkodásában és így munkájában is aktív, örül a csapat sikereinek és ennek eléréséhez mozgósítja belső erőit és kreativitását is. Mindezekhez mi megadunk minden segítséget és számíthat tanácsainkra is.

Feladatok:
-a cég által forgalmazott termékek értékesítéséhez kapcsolódó tevékenységek támogatása
-közreműködés az értékesítési és szerviz munkatársak adminisztrációs munkájában
-üzleti ajánlatok készítése a vonatkozó szabályzatoknak és utasításoknak megfelelően
-kapcsolattartás vevői és beszállítói körrel (magyar és angol nyelven)
-új ügyletek adminisztrációja, szükséges adatok, információk, dokumentáció begyűjtése, rögzítése az ügyviteli rendszerben
-ügyfélszolgálati feladatok
-kiállításokon, szakmai rendezvényeken történő részvétel szervezése, adminisztrációja, személyes közreműködés
-marketing és reklám anyagok előkészítése
-éves és időszakos marketing stratégia előkészítése
-marketing kampányok tervezése, szervezése, bonyolítása
-riportok készítése
-adatrögzítés
-egyéb adminisztrációs, irodai feladatok

Szükséges ismeretek:
-legalább középfokú (felsőfokú végzettség előny) iskolai végzettség (műszaki vagy gazdasági vagy kereskedelmi vagy marketing)
-számítástechnikai rendszerek emeltszintű felhasználói ismerete (Microsoft Word, Excel, Outlook, stb.).

Kompetenciák:
-jó kommunikációs készség
-pro-aktivitás
-jó problémamegoldó képesség
-kreativitás
-üzleti szellem
-motivált beállítottság
-kiváló és kreatív csapatmunka
-hatékony önálló munkavégzés
-megbízhatóság
-precizitás
-igényes munkára való törekvés
-jó műszaki érzék

Elvárások:
-magas szintű, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
-„B” kategóriás jogosítvány

Előny:
-orvosi műszeres cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-német nyelvtudás
-felsőfokú végzettség előny
-grafikai program(ok) (Photoshop, Corel, Illustrator, stb.) felhasználói ismerete

Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem
-megbecsülés
-hosszú távú, biztos munkahely
-fiatal, folyamatosan fejlődő csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Állás, munka területe(i):
-Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
-Szakmai asszisztens
-Értékesítés, Kereskedelem
-Értékesítési munkatárs
-Üzleti támogató központok
-Értékesítés támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzot kérünk a fizetési igény megjelölésével.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Workline ÁllásPortál Partnere
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat