Üzletkötő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Kapuvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Született értékesítő vagy? Szívesen tárgyalsz ügyfelekkel? Jobban szeretsz úton lenni, mint egész nap az irodában ülni?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! A Vidanet hivatalos partnereként Üzletkötő munkatársat keresünk kapuvári és környékbeli munkavégzésre!

Feladatok:
-ügyfelek személyes felkeresése előre egyeztetett időpontban
-ügyfelek tájékoztatása, igények felmérése és rögzítése
-szolgáltatások értékesítése
-folyamatos telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
-a munkakörhöz tartozó feladatok rendszeres, pontos adminisztrációja

Leendő kollégánk:
-legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
-kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség, valamint problémamegoldás jellemzi
-önálló, megbízható, munkájára igényes
-pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

Amit biztosítunk:
-versenyképes jövedelem
-stabil, hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
-folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos munkakörben
-önálló, felelősségteljes munkakör
-fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal a kapuvaruzletkoto@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2017.09.03.

„Itt érték a munkád!”

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség