Asszisztens

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
IX. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egy irodaház üzemeltetéssel foglalkozó cég keres hosszú távú munkalehetőséggel új munkatársat

ASSZISZTENSI

munkakör betöltésére

Főbb feladatok, munkák:
-vevői számlák kiállítása, a szállítói számlák iktatása;
-gazdasági kimutatások elkészítése, táblázatok szerkesztése;
-az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása, személyi asszisztenciájának ellátása;
-a vezetői döntéseket előkészítő anyagok összeállítása, szükséges tárgyalási anyagok, dokumentációk, táblázatok előkészítése;
-megbeszélések előkészítése, valamint kapcsolattartás az ügyvezető partnereivel;
-irodai általános adminisztratív és archiválási feladatok ellátása;
-programszervezési feladatok: időpont egyeztetések, értekezletek, vevők és beszállítók fogadásának megszervezése;
-telefonok, e-mailek fogadása, továbbítása, hivatalos levelek megfogalmazása, kimenő-bejövő posta kezelése;
-kiemelt figyelem a határidők betartására és betartatására;
-az irodával kapcsolatos dokumentációk rendszerezése és tárolása.

Elvárások:
-magabiztos számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel);
-önálló, precíz és tud rendszerben gondolkodni, átlátja a folyamatokat;
-min. középfokú iskolai végzettség;
-több feladat párhuzamos kezelésének képessége;
-kiváló tervező, szervező és problémamegoldó készség.

Előnyök:
-asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat;
-B kategóriás jogosítvány.

Személyiség:
-terhelhetőség, rugalmasság, precizitás, pontosság;
-jó kommunikációs készség, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:
-stabil, hosszú távú munkalehetőség;
-hétfőtől péntekig tartó munkavégzés;
-teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes szakmai önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével az alábbi címen jelentkezhetnek:

Dobos Renáta – dobos.r@dobosltd.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
Elküldöm az önéletrajzomat