Anyaggazdász

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Nyíradony
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A

Kemikál Zrt.

Magyarország nagy múltú, építési vegyi anyagokat gyártó vállalata keres munkatársat

munkakörbe.

Munkavégzés helye:
4254 Nyíradony Széchenyi u.105

Elvárások:
-Felsőfokú végzettség, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
-Angol nyelv ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (World, Excel, Outlook)
-Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
-Kiváló szervezőkészség, precizitás, megbízhatóság
-Rugalmas, terhelhető, felelősségteljes munkavégzés
-Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
-(Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent)

Feladatok:
-A vállalat működéséhez szükséges alap-, csomagoló- és segédanyagok biztosítása
-Árajánlatok kérése, árkalkulációk készítése
-Belföldi és import rendelések előkészítése, megrendelése
-Folyamatos kapcsolattartás a belföldi és külföldi beszállító partnerekkel
-Új beszállító partnerek felkutatása
-Készletgazdálkodás
-Kapcsolattartás a társszervezetekkel: termeléssel, raktárral, minőségbiztosítással, kereskedelemmel, pénzüggyel

Amit kínálunk:
-Több mint 100 éves múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
-Folyamatos szakmai fejlődés
-Hosszú távú munkalehetőség
-Azonnali munkakezdés
-Teljes munkaidő
-Egy műszakos munkarend, szabad hétvégével
-Barátságos, családias munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével várjuk az
allas@kemikalrt.hu címre

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése