Informatikai - és műszer rendszer üzemeltető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Alvásdiagnosztikai központ munkatársat keres számítógép által vezérelt orvosi diagnosztikai műszereinek üzemeltetésére

Feladatok:
-A számítógépes alapú orvosi diagnosztikai műszerek hardveres és szoftveres üzemeltetése, karbantartása, fogyóeszközök beszerzése,
-Műszaki segítségnyújtás, hibaelhárítás telefonon és személyesen,
-Kapcsolattartás a felhasználókkal,
-Kapcsolattartás az amerikai anyavállalat informatikai részlegével

Elvárások:
-Power user szintű hardveres és szoftveres ismeretek
-Felsőfokú számítástechnikai ismeretek,
-Windows, Office, SQL, Linux szerver környezet erős felhasználói szintű ismerete
-Hálózati alapismeretek
-Műszaki intelligencia,
-Gyakorlat informatikai technikai support területén,
-Szakmai angol nyelvismeret,
-Önálló munkavégzési képesség
-B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem,
-béren kívüli juttatások
-hosszútávú, nyugodt munkahely
-teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
-Budapest (www.somnocenter.hu, www.cpap.hu), valamint eseti jelleggel oszágosan, a vidéki telephelyek látogatása.

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a karrier@somnocenter.hu e-mail címre várjuk, Informatikus üzemeltető tárgymegjelöléssel.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése