Közgazdász / Árkalkulátor

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Nyírbátor
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagoló-gépgyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Közgazdász / Árkalkulátorként az Ön feladatai között szerepel:
-Részvétel a vállalat árkalkulációs tevékenységében
-Kapcsolattartás a cégcsoport tagjaival
-Kapcsolattartás a belső- és külső társterületekkel
-Árajánlatok és projektkalkulációk készítése
-Megrendelések visszaigazolása
-Számlázási adatok egyeztetése
-Nyilvántartások vezetése
-Árlisták készítése és karbantartása
-Költségelemzések és készletértékelések elvégzése

Az Ön profilja:
-Felsőfokú gazdasági végzettség
-Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excell, Powerpoint használata), vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
-Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
-Előny: alapfokú műszaki ismeretek vagy fogékonyság ezen ismeretek elsajátítására
-Analitikus gondolkodásmód
-Azonosulás a vállalat céljaival
-Megoldás- és sikerorientált, kreatív gondolkodásmód
-Költségorientáltság
-Pontosság, rendszerezettség
-Együttműködési képesség
-Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
-Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
-Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
-Fiatal, motivált, rugalmas csapat, erős csapatszellem
-Pozitív, támogató vállalati légkör
-Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
-Elvárásoknak megfelelő bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu – n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MSK Hungary Bt.
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat