Grafikus mérnök asszisztens

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Nyírbátor
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagoló-gépgyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

GRAFIKUS MÉRNÖK ASSZISZTENS

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Szoftverfejlesztőként az Ön feladatai között szerepel:
-MS Windows alapú Elektronikus Irányítási Rendszerünk (http://www.msk.hu/termekek/emsy.html... fejlesztése, standardizálása. E HMI rendszerünk fejlesztése sokrétű és változatos kihívások elé állítja a leendő munkatársat a programozási munka során: adatbázis kezelés, géptelepítés, dokumentálás, adatcsere vevői rendszerekkel, hálózati kommunikáció, különböző PLC-kkel való kommunikáció, vonalkód olvasók, ipari nyomtatók, mérlegek kezelése.
-Projekt beüzemelés, tesztüzem
-3D layout grafikai munkák elvégzése a projektekhez, meglévő 3D objektumokból
-3D animációk készítése MSK-gépeink működéséről
-2D grafikai munkák (Paint Shop Pro)
-Szerviz, hibajavítás, kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:
-IT- vagy automatizálás-technika területen szerzett felsőfokú végzettség, illetve azzal egyenértékű képzettség
-Önállóság, magabiztosság és céltudatosság
-Munkára való igényesség, szépérzék
-Rugalmasság, csapatszellem

Előnyt jelent:
-Delphi vagy Visual Studio vagy Java ismeret
-SQL ismeret
-PLC ismeret
-CAD, főként Autodesk Inventor ismeret
-Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
-Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
-Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
-Fiatal, motivált, rugalmas csapat, erős csapatszellem
-Pozitív, támogató vállalati légkör
-Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
-Elvárásoknak megfelelő bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu – n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése