Géptervező mérnök

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Nyírbátor
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó középvállalat németországi anyavállalattal. Nyírbátori gyártóegységünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében. Mint fő gyártóegység közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. A nyírbátori gyárból kikerülő csomagológépeket és szállító rendszereket a világ vezető vállalatai használják, s megelégedettségük munkánkat minősíti. Vállalat-szerkezetünk sikereinkkel párhuzamosan fejlődik, ezért

munkatársakat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:
-A megbízások tárgyát képező részletes tervek megszerkesztése, amelyek a szerződés megkötését követően a gyártás alapját fogják képezni.
-Az AutoCAD és az Inventor 2011 segítségével teljes berendezések fejlesztése és megtervezése, illetve a szerkezeti részegységek alapján testreszabott megoldások létrehozása, a hatékonyság és a gazdaságosság, mint elsődleges szempontok figyelembevételével.
-Cégünk géptervezői részlegén Ön átgondoltan használja kreativitását és innovációs kapacitását a géptípus optimalizálás és prototípus fejlesztés területén.

Elvárások:
-Egyetemi mérnöki végzettség (Dipl./Msc./Bsc. elsősorban gépész, tervezőmérnök, gyártástechnológia vagy termelési terület), államilag elismert technikusi minősítés vagy azzal egyenértékű képzettség
-Releváns szakmai tapasztalat a gépészeti tervezés területén előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
-CAD rendszerek ismerete, különös tekintettel az AutoCAD és Inventor programokra előnyt jelent
-MS Office felhasználói szintű ismerete, lehetőleg ERP rendszer ismerete
-Angol nyelvtudás előnyt jelent
-Rugalmasság, flexibilitás és kifejezetten gyakorlatias gondolkodás.

Amit kínálunk:
-Hosszú távú munkalehetőség
-Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
-Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
-Fiatal csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a www.msk.hu – weboldalon keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven, vagy küldje el jelentkezését a HR@msk.hu email címre.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése